Opinie

Pracowałam dla:

  Opinie:

,,Szkolenie u Pani Kasi uważam za naprawdę dobrą inwestycję. Widać, że Pani Kasia ma ogromne doświadczenie i wiedzę, która chętnie się dzieli. Całe szkolenie oparte jest o wiedzę praktyczną, zero „lania wody” i suchej teorii. To co bardzo mi pomogło, to dużo praktycznych ćwiczeń. Po szkoleniu czuje się bardzo pewnie w temacie analizy. Mam też poczucie, że w każdym momencie mogę zwrócić się do Pani Kasi z pytaniem. Jest to niesamowicie otwarta i pomocna osoba. Do tego narzędzia- palety są rewelacyjne. Pracuje się na nich bardzo dobrze, są intuicyjne i lekkie (co ważne jeśli jeździsz do klientek). Polecam to szkolenie, jeśli chcesz wprowadzić nowa usługę jaką jest analiza kolorystyczna do swojej oferty.”

Karolina Matuszewska,
Osobista Stylistka

***

,,Jako wizażystka mogę gorąco polecić narzędzia do analizy, oraz szkolenie u Kasi, nawet posiadając już pewna wiedzę z zakresu kolorystyki śmiało moge stwierdzić że dowiedziałam się wielu nowych, istotnych rzeczy. Narzędzia zdecydowanie ułatwiają rozpoznanie typu urody a tym samym dobod kolorów na których chcemy pracować. Kasia posiada ogromną wiedzę z zakresu kolorystyki, bardzo chętnie ją przekazuje, upewnia się czy wszystko jest zrozumiane :)”

Agnieszka Zych

Gugu make-up

***

,,Profesjonalizm, uśmiech, wysoka kultura osobista Katarzyny, ciekawy sposób przekazu i jej bardzo szeroko rozwinięta wiedza na temat stylizacji, wizerunku, ubioru i dodatków sprawiły, że zdecydowałam się na ofertę : analiza sylwetki i analiza kolorystyczna.

Dziękuję bardzo za analizę!!  Interesująca, powiedziałabym “w punkt” , gdyż potwierdziło się wiele rzeczy, a kolory są tymi, ktòre zazwyczaj używam w garderobie. Widzę, że jestem na dobrej drodze, a wchodząc do sklepu będę wiedziała czego szukać, bez tracenia czasu. 

Polecam!!!! 

Katarzyna Soja- Stylizacja & Wizerunek pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości co do ubioru/ dodatków i doradzi – nawet na odległość (dla mnie było to idealne rozwiązanie, gdyż mieszkam we Włoszech).

Raz jeszcze Dziękuję!”

  Adrianna Jelonek, właściciel By Yellownek

***

,,Z usług wizerunkowych Katarzyny Soi korzysta się w wielką przyjemnością. Uważnie słucha klienta i łączy jego oczekiwania z rzeczywistością. Współpracuje z Kasią na gruncie prywatnym jak i zawodowym. Śmiało polecam jej usługi wszystkim, którzy potrzebują specjalistycznego wsparcia w kreowaniu własnego wizerunku. “

Anna Rodak, Właścicielka Arfit oraz Studio Figura Anny Rodak Kielce.

***

,,Katarzyna prowadziła warsztaty ze stylizacji sylwetki w czasie naszej imprezy Girls Swap. Jest nie tylko profesjonalna i merytorycznie przygotowana, ale ma też świetny kontakt z grupą szkoleniową, przekazuje wiedzy w przystępny sposób, jest cierpliwa i ma fajne poczucie humoru. Zdecydowanie polecam współpracę.”


Artur Krysiak, właściciel Hair Circus.

***

,,Katarzyna Soja – Stylizacja i Wizerunek to niesamowicie pozytywna osoba, emanująca optymizmem. Nie tylko pomoże w dobrze ubioru i dodatków ale przede wszystkim zmieni Twoje spojrzenie na siebie. Cenię ją za indywidualne podejście do każdego i profesjonalny warsztat pracy. Zdecydowanie polecam współpracę oraz konsultacje.”

Wioleta Zdolińska-Bysiec, Kierownik sklepu MAC

***

,,Pani Kasia to profesjonalistka w każdym calu. Uświadomiła mi, że nie potrzebuję szafy ubrań pękającej w szwach, sprawiła, że zakupy ubraniowe to czysta przyjemność, przekonała, że własny typ urody to mega atut i nauczyła jak podkreślać swoje piękno. Goraco polecam!”

Anna Lisowska, właściciel New Land English Centre

***

,,Analiza przeprowadzona bardzo profesjonalnie i sprawnie. Polecam Kasie z czystym sumieniem jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu;-)”

Kinga Rej

***

,,Serdecznie polecam usługi Pani Katarzyny, szczególnie analizę kolorystyczną i analizę sylwetki. Jest to must Have osoby, która chce zyskać świadomość swojego wyglądu i ubioru. Wyniki i porady Pani Katarzyny wywróciły do góry nogami moja szafę ale przede wszystkim moje postrzeganie siebie i „ dobrych dla mnie ubrań”. Pani Katarzyna zawsze służy pomocą, jest zaangażowana i sedeczser, pełny profesjonalizm!”

Danuta Prędotka, współwłaścicielka English Corner Kielce.

***

,,Katarzyna Soja to doskonały przykład profesjonalistki. Obszerna wiedza połączona z pasją do wykonywanego zawodu oraz przemiłym i ujmującym podejściem do klienta, sprawia, że z Katarzyną nie da się nie lubić współpracować. To osoba ambitna i pracowita, której talent i pozytywna energia zaskakuje i pewnie jeszcze nie raz zaskoczy.”

Zofia Skowerska

***

,,Jestem bardzo zadowolona z analizy kolorystycznej wykonanej przez Kasię. Polecam wszystkim kobietom, warto wiedzieć w czym wyglądamy dobrze, jakie kolory podreslaja nasza urodę. Ja dzięki analizie omijam już ubrania w kolorach niekorzystnych dla mnie, a co za tym idzie nie wyrzucam pieniędzy w błoto.”

Anna Krysiak

 

***

Po analizie kolorystycznej wykonanej przez Kasię moje życie naprawdę się zmieniło. Problem “nie mam co na siebie włożyć” zniknął 🙂. Dzięki wiedzy którą nabyłam teraz wiem że czego nie wyciągnę z szafy będzie do siebie pasować, a ja będę wyglądać dobrze. Skończyło się impulsywne kupowanie, teraz skupiam uwagę tylko na “moich” kolorach. Zyskałam miedzy innymi spójną szafę i pewność siebie, a Kasię polecam każdemu.

Dominika Stachura