Oferta online

 

Analiza kolorystyczna

Opcja idealna, jeśli nie dysponujesz czasem na spotkanie bezpośrednie.

 

Wykonuję dwunastostopniową  analizę kolorystyczną, na autorskim sprzęcie to pracy online. Po informacji dotyczącej zainteresowaniem usługą ( formularz kontaktowy), poproszę Cię o wysłanie zdjęć twarzy bez makijażu, w świetle dziennym ( nigdzie nie będą udostępniane), dopełnieniu płatności na wskazany przeze mnie numer konta, oraz wypełnienie krótkiej ankiety. Od momentu wykonania wymienionych czynności, w ciągu tygodnia otrzymujesz całą analizę na wskazany adres e-mail. W razie niejasności możemy umówić się na rozmowę telefoniczną, po wykonaniu analizy.

Dzięki usłudze:

✔ Otrzymasz informację o swoim typie kolorystycznym.

✔ Dostaniesz paletę kolorów dobranych indywidualnie do typu urody.

✔ Twoja garderoba zostanie zaprojektowana kolorystycznie ,zaczynając od koloru bazowego, kończąc na akcentach.

✔ Wszystko zostanie przesłane w rozpisce, drogą elektroniczną.

 

Cena: 200 zł

*Na prośbę klienta wystawiam fakturę VAT

 

 

 

Analiza sylwetki

Opcja idealna, jeśli nie dysponujesz czasem na spotkanie bezpośrednie.

Po otrzymaniu informacji dotyczącej zainteresowania usługą ( formularz kontaktowy ), poproszę Cię o przesłanie zdjęć w ciemnej, gładkiej i dopasowanej odzieży, na jasnym tle. Potrzebuję trzech zdjęć: na wprost, z profilu, zdjęcie tyłu. Następnie poproszę o dokonanie płatności na wskazany przeze mnie numer konta oraz wypełnienie krótkiej ankiety. Od momentu wykonania wymienionych czynności, w ciągu tygodnia otrzymujesz całą analizę, na wskazany adres e-mail. W razie niejasności, możemy umówić się na rozmowę telefoniczną.

Analiza sylwetki pozwala na ustalenie kształtu figury, co powinna eksponować garderoba i jakie kroje odzieży powinny się w niej znaleźć.

Dzięki usłudze:

✔ Dowiesz się jaki jest kształt Twojej sylwetki oraz poznasz jej największe atuty.

✔ Dostaniesz przykładowe propozycje krojów ubrań z każdej kategorii, które powinny znaleźć się w perfekcyjnej garderobie.

✔ W informacji zwrotnej otrzymasz instrukcje, jak używać wzorów, kolorów oraz faktury materiału, przy kształtowaniu Twojej sylwetki.

✔ Wszystko zostanie przesłane w rozpisce, drogą elektroniczną.

 

Cena: 200zl

*Na prośbę klienta wystawiam fakturę VAT

 

 

Personalizacja Stylu

Usługa stworzona dla kobiet, które pragną odkryć swój styl, warunkowany ich osobowością i temperamentem. Nie ma kobiety bez stylu, każda z nas jest kobietą miejską, klasyczną, glamour czy kobiecą. Oczywiście to tylko kilka z możliwości, a ja zdefiniuje Twój styl dominujący i uzupełniający. Wszystko odbywa się online, na podstawie wyników wysłanego do Ciebie testu.

Dzięki usłudze:

✔ Poznasz swój prawdziwy i kompatybilny styl, z którym sama czujesz się świetnie.

✔ Otrzymasz listę ubrań, które stworzą spójną szafę stylowej kobiety.

✔ Załączam inspiracje i zdjęcia.

✔ Dowiesz się co pożyczyć od innego stylu, aby uniknąć monotonii.

 

Cena: 89 zł

*Na prośbę klienta wystawiam fakturę VAT

 

„Jeśli najpierw chcesz mnie poznać, zapraszam na niezobowiązujące, bezpłatne spotkanie. Przedstawisz mi swoje oczekiwania i potrzeby, a ja opowiem jak mogę im sprostać”